Het zwijgen van Jaap
Monique Van Dongen
Nederlands | 15-03-2026 | 128 pagina's
9789493468085
Paperback / softback
29,00
De Boekverkoopers
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9789493468085 |
| Uitgever : | Jospin BVBA |
| Publicatie datum : | 15-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 253 mm |
| Breedte : | 211 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 427 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 128 |