Dokter, volgens mij ben ik een stripfiguur
Timon Verbeeck
Nederlands | 06-05-2026 | 40 pagina's
9789464106688
Paperback / softback
9,99
Korte beschrijving/Annotatie
Timon Verbeeck, nu ook in stripvorm!
Tekst achterflap
Timon Verbeeck is terug met een hilarisch stripboek, geschikt voor jong en oud en flink en stout. Je kan hem kennen van grappige online filmpjes, van zijn geniale boeken, van op televisie en van zijn vieze sokken. Trek je rode pakje aan en ga mee op doktersbezoek. Schuif naast Timon in de schoolbanken. Tenzij de hond je huiswerk heeft opgegeten, of jij de hond. En wat denk je van een zitje op de eerste rij tijdens Timons awkward date met... een meisje?!
Biografie
Timon Verbeeck is auteur en online videomaker! Hij was finalist in De Slimste Mens Ter Wereld, heeft een rubriek in Man Bijt Hond en nam deel aan Dancing With The Stars. Daarbovenop won hij zes Gouden K's, een Jaimie en een Kastaar. Zijn eerste boek, Operatie T.O.I.L.E.T., was het bestverkochte kinderboek in België in 2024. Project D.I.N.O., zijn tweede boek, deed dat kunstje in 2025 nog eens over. De audioversie van zijn eerste boek won de Storytel Award voor Beste Luisterboek.
Details
| EAN : | 9789464106688 |
| Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
| Publicatie datum : | 06-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 299 mm |
| Breedte : | 214 mm |
| Dikte : | 4 mm |
| Gewicht : | 179 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 40 |
| Keywords : | awkward;cartoons;comics;de kampioenen;de kiekeboes;de waanzinnige boomhut;dylan haegens;garfield;gouden k;humor;jeugdboekenmaand;jommeke;kinderjury;leven van een loser;maxime en sophie;online;operatie toilet;project dino;strip;suske & wiske;suske en wiske;tiktok;youtube |