8,95
Tijdelijk niet beschikbaar
De Boekverkoopers
Tekst achterflap
Als je niet naar een scherm kijkt of een dutje doet, kan een autorit of vrije middag een echte belevenis zijn. De activiteiten in dit blik – van raar tot waar - garanderen urenlang aanstekelijk plezier voor het hele gezin. Waar je ook bent: trek een kaart en laat de pret beginnen!
Details
| EAN : | 9789464086386 |
| Uitgever : | Imagebooks & Stationery |
| Publicatie datum : | 01-04-2024 |
| Uitvoering : | Spel |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 95 mm |
| Breedte : | 95 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 150 gr |
| Status : | Tijdelijk niet beschikbaar |