Kunt u niet direct vinden wat u zoekt? Bel ons gerust, we helpen u graag. 0341-552405 De Boekverkoopers
EAN:  9789401611602
Publicatiedatum:   13-08-2021
Uitvoering:  Paperback / softback
Taal:  Nederlands
Aantal bladzijden:  512

  Bestelbaar

De prachtige roman Het weesmeisje van Anne Jacobs probeert Marie als keukenmeid haar plek te vinden tussen het personeel van de rijke familie Melzer. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann.

In Het weesmeisje, het eerste deel in de Weesmeisje-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs, speelt zich af in Augsburg, 1913. Het jonge weesmeisje Marie voegt zich als keukenmeid bij het personeel van het imposante landhuis van de familie Melzer, die in de textiel hun fortuin hebben verdiend. Tussen de hardwerkende bedienden probeert Marie haar plek te vinden. Katharina, de mooie, jongste dochter van de Melzers, bereidt zich op datzelfde moment voor op het balseizoen. Eindelijk zal ze aan de buitenwereld worden voorgesteld. Haar broer Paul, de erfgenaam van de familie, lijkt zich afzijdig te houden en geeft de voorkeur aan zijn studentenleven in München... totdat hij Marie ontmoet.

Het weesmeisje van Anne Jacobs is een heerlijke reis naar een prachtige villa uit de vorige eeuw, waar tussen de keurig gedekte tafels en de chic geklede dames liefdes, intriges en geheimen broeien. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann.

‘Het verhaal zit vol romantiek, intriges en geheimen en is goed voor heel wat uurtjes pure ontspanning.’ – Nederlands Dagblad

Anne Jacobs is een van de meest succesvolle Duitse auteurs van dit moment: haar serie ging al meer dan een miljoen keer over de toonbank. Ook in Nederland en België zijn haar boeken regelrechte bestsellers.

    EAN: 9789401611602
    Auteur: 
    Uitgever: Xander Uitgevers B.V.
    Vertaler:  Sylvia Wevers
    Publicatiedatum:   13-08-2021
    Uitvoering: Paperback / softback
    Taal: Nederlands
    Hoogte: 217 mm
    Breedte: 143 mm
    Dikte: 39 mm
    Gewicht: 561 gr
    Voorraad:  Bestelbaar
    Aantal bladzijden: 512
    Collection:   Het weesmeisje