9,95
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 21/05/2026
Tekst achterflap
‘Nu zie ik de zomer’ is onderdeel van een vierdelige reeks kartonboeken van het veelbekroonde duo Mac Barnett en Jon Klassen. Zij tonen ons de seizoenen door de ogen van een kind. Aan de hand van een spaarzame, ritmische tekst en sfeervolle, minimalistische illustraties neemt elk deeltje de jonge lezer mee naar dezelfde landelijke omgeving – het huis, de boom, de tuin en het kind zelf – terwijl de sfeer van de tekeningen met de seizoenen mee verandert. In ‘Nu zie ik de zomer’ staat de boom vol in het blad, we zien een stralend blauwe lucht, een verkoelend ijsje en een hoed als bescherming tegen de zon. Dit is het ideale kartonboek om samen de zomer te ontdekken. Want dat is toch de leukste tijd van het jaar!
Details
| EAN : | 9789089674968 |
| Uitgever : | Hoogland & Van Klaveren, Uitgeverij |
| Vertaler : | Berd Ruttenberg |
| Publicatie datum : | 21-05-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 154 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 214 gr |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 24 |