April, kind van een boef

April van der Bijl


Nederlands | 28-06-2022 | 194 pagina's

9789083186658

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 20,95

 De Boekverkoopers
   Bestelbaar




Korte beschrijving/Annotatie

Een aangrijpend verhaal over hoe een dochter haar leven probeert op te pakken na de moord op haar vader.

Tekst achterflap

“April, er is iemand neergeschoten in De Hallen, ik denk dat het Thomas is. Het staat ook al op Teletekst. Ik zou zo snel mogelijk naar De Hallen gaan...”

Op 20 april 2006 werd Thomas van der Bijl geliquideerd in zijn café De Hallen in Amsterdam-West. In 'April, kind van een boef' vertelt zijn dochter April van der Bijl (1987) open en eerlijk over de inktzwarte dag waarop haar vader werd vermoord, en over de nasleep ervan.

Het is een ongefilterd en aangrijpend verhaal over de hechte relatie met haar vader, zijn liquidatie en verder leven met depressies. Want niet alleen de dader, Willem Holleeder, werd tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld; op de dag van de moord kreeg ook April levenslang.

“Het is ongelofelijk knap dat April dit boek heeft geschreven. Het vergt veel kracht om je leven weer op te pakken als je vader wordt vermoord. Aprils verhaal laat zien dat een moord altijd meer slachtoffers tot gevolg heeft. Dit boek opent een wereld die voor veel mensen amper voorstelbaar is.”
- John van den Heuvel, misdaadjournalist De Telegraaf

Biografie

April van der Bijl (1987) is de dochter van Thomas van der Bijl, de kroegbaas die op 20 april 2006 werd vermoord in zijn Amsterdamse café De Hallen. Over het verlies van haar vader en leven met depressies schreef ze het boek 'April, kind van een boef'.

Details

EAN :9789083186658
Auteur: 
Uitgever :Vrije Uitgevers, De
Publicatie datum :  28-06-2022
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :200 mm
Breedte :125 mm
Dikte :19 mm
Gewicht :278 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :194
Keywords :  amsterdam;crime;misdaad;ptss;thomas van der bijl;willem holleeder