Een lange dag met Fiep
Fiep Westendorp
Nederlands | 23-07-2026 | 14 pagina's
9789062228416
Paperback / softback
9,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 23/07/2026
Tekst achterflap
Tummy time! Lezen op je buik was nog nooit zo leuk
De leporello van Fiep ontvouwt zicht tot een kleurrijk geheel – hij is gemaakt van stevig karton, om neer te zetten in de kinderkamer of speelhoek. Iedereen kan zijn eigen verhaal verzinnen bij Fieps iconische beelden, elke keer een nieuw avontuur.
Een lange dag met Fiep neemt je mee langs vele kleine momenten van een dag. Om samen te lezen en steeds weer opnieuw uit te vouwen.
Biografie
Fiep Westendorp (1916, Zaltbommel) tekende al van jongs af aan. Ze ging naar de Koninklijke School voor Kunst, Ambacht en Techniek in Den Bosch en daarna naar de Kunstacademie Rotterdam. Rond die tijd kreeg ze ook haar eerste illustratieopdrachten. In 1952 begon Annie M.G Schmidt met de verhalen van Jip en Janneke in Het Parool. Fiep Westendorp maakte de illustraties. Dat was het begin van een succesvolle samenwerking. Er volgden meer verhalen, waaronder Otje, Pluk van de Petteflet en Floddertje. Maar Fiep Westendorp werkte ook samen met Mies Bouhuys, waar Pim en Pom uit zijn voortgekomen. Ook maakte ze reclametekeningen, onder andere voor KLM. Inmiddels zijn er bijna geen volwassenen en kinderen die haar tekeningen niet kennen en bewonderen. Fiep Westendorp kreeg in 1997 het Oeuvrepenseel, een prijs die speciaal voor haar in het leven werd geroepen door de Stichting CPNB. Fiep Westendorp overleed op 3 februari 2004.
Details
| EAN : | 9789062228416 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Publicatie datum : | 23-07-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 14 |