Das Droog en het spoor van Schildpad X
Margot Holtman-Dagmar Holtman
Nederlands | 01-04-2026 | 120 pagina's
9789059963078
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
16,99
Tekst achterflap
Das Droog en haar trouwe hulpje Lee dobberen rond in de Bermudadriehoek wanneer ze plots slecht nieuws krijgen. Jaguar Covi, een collega-agent bij BIBS (Beesten In Buitengewone Situaties) is verdwenen!
Op zoek naar hun vermiste vriend belanden Das en Lee in Mexico. Daar stuiten ze op de verontrustende verdwijning van 55 modderschildpadjes.
En alsof dat nog niet genoeg is, is er ook nog een bende blaffende chihuahua's.
Wat is er gebeurd met Covi?
Wie heeft de schildpadjes ontvoerd?
En waarom duiken overal vrolijk gekleurde ijsjes op?
Slogan/Promotie
Maak je klaar voor een nieuwe speurmissie van detective Das Droog
Details
| EAN : | 9789059963078 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 01-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 247 mm |
| Breedte : | 177 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 554 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 120 |
| Reeks : | Das Droog |