Kunt u niet direct vinden wat u zoekt? Bel ons gerust, we helpen u graag. 0341-552405 De Boekverkoopers

Waar we niet over praten


Nederlands | 07-03-2023 | 336 pagina's

9789056727260

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 23,99


 De Boekverkoopers

   Bestelbaar




Korte beschrijving/Annotatie

Voor liefhebbers van Celeste Ng en Brit Bennett: een prachtige roman over racisme, dromen en ambitie.

Tekst achterflap

Wanneer de zeventienjarige Vietnamees-Australische Denny Tran de avond met vrienden doorbrengt, komt hij op brute wijze om het leven in een druk restaurant in de buitenwijk Cabramatta in Sydney, een vluchtelingenenclave die wordt geteisterd door gewelddadige misdaad en onverschillige politie. Denny’s oudere zus, Ky Tran, keert terug naar Cabramatta voor zijn begrafenis. Er is maar weinig aandacht van de politie voor Denny's dood, dus zet Ky haar verdriet opzij om zelf getuigen op te sporen. Bij elke ontmoeting pelt ze een nieuwe laag af van de plek die haar en Denny heeft gevormd en ziet ze de complexe trauma’s onder ogen die op de aanwezigen drukten op de avond dat haar broer stierf. Een buitengewoon, meeslepend familiedrama, dat laat zien wat een tragische gebeurtenis doet met een familie, vriendschappen en een immigrantengemeenschap. Lien onderzoekt intergenerationele trauma’s, racisme en stereotypering binnen de Australisch-Vietnamese gemeenschap.

Details

EAN :9789056727260
Auteur: 
Uitgever :Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Vertaler : Mary Bresser
Publicatie datum :  07-03-2023
Uitvoering :Paperback / softback
common.Language :Nederlands
Hoogte :215 mm
Breedte :140 mm
Dikte :27 mm
Gewicht :442 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :336
Keywords :  familiedrama;immigranten;intergenerationeel;racisme;trauma;viernam