19,99
Korte beschrijving/Annotatie
Kies je voor avontuur of blijf je trouw aan alles wat je kent?
Tekst achterflap
Als nieuwsgierige keukenhulp is de 17-jarige Simran op de hoogte van de meest kleurrijke verhalen en de smerigste roddels die er in het paleis de ronde doen. Toch is er slechts één verhaal dat zowel haar als de rest van de bevolking van Suryan in de ban houdt: de mysterieuze verdwijning van de kroonprins. Tot er, twintig jaar na zijn verdwijning, een prins uit het Noorden bij het paleis verschijnt met de belofte de kroonprins terug te vinden. Zal het deze mysterieuze prins lukken? Of heeft zijn bezoek een heel ander doel?
Biografie
Rima Orie (1994) houdt ervan om haar lezers mee te nemen op fantastische avonturen naar magische werelden. Maar vergis je niet: ze vermengt fantasie altijd met de realiteit. Haar debuut, De Zwendelprins, werd o.a. genomineerd voor de Hebban Debuutprijs, het Beste Boek voor Jongeren en De Kleine Cervantes. Haar tweede boek, In het vervloekte hart, won de prijs voor het Beste Boek voor Jongeren 2023 en stond op de shortlist van de Jenny Smelik IBBY-prijs 2024. Onze versplinterde zielen is het langverwachte vervolg hierop.
Details
| EAN : | 9789048879557 |
| Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
| Publicatie datum : | 27-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 145 mm |
| Dikte : | 40 mm |
| Gewicht : | 548 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 400 |
| Keywords : | 15+;avontuur;duizend-en-één-nacht;fantasie;fantasy;magie;mediterraans;oosters;orie;prins;rima orie;spanning;sprookje;vanaf 15 jaar;winnaar young adult-contest;ya;young adult |