De middernachttrein
Matt Haig
Nederlands | 21-05-2026 | 336 pagina's
9789048879229
Paperback / softback
23,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 21/05/2026
Korte beschrijving/Annotatie
Een liefdevolle tijdreis in de wereld van de Middernachtbibliotheek
Tekst achterflap
Wilbur beleefde zijn mooiste momenten samen met Maggie, de liefde van zijn leven, op huwelijksreis in Venetië. Maar toen... raakte hij het allemaal kwijt.
Jaren later arriveert er een trein die hem terug kan brengen in de tijd. Wilbur beleeft zijn belangrijkste momenten opnieuw en beseft al snel dat hij dingen anders gedaan zou hebben. Hij wil niets liever dan de tijd terugdraaien, ook al zou dat alles in gevaar brengen.
Een verhaal over liefde en tweede kansen, uit de wereld van de Middernachtbibliotheek.
Biografie
Matt Haig (1975) is zeer veelzijdig: hij schrijft romans, kinderboeken, non-fictie en filmscenario's. Zijn werk is bekroond, bejubeld en verfilmd. Van zijn boeken worden wereldwijd miljoenen exemplaren verkocht en hij wordt vertaald in meer dan vijftig landen.
Details
| EAN : | 9789048879229 |
| Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
| Vertaler : | Monique ter Berg |
| Publicatie datum : | 21-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 212 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 398 gr |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 336 |
| Keywords : | magisch;nostalgisch;roman;troostrijk |