Natuur. Zo zit dat
Helen Brown
Nederlands | 09-04-2026 | 64 pagina's
9789047718154
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
19,99
Tekst achterflap
In Natuur. Zo zit het komen wetenschap en illustratie bij elkaar in een fascinerende visuele rondleiding langs meer dan twintig natuurkringlopen.
Ontdek hoe bomen hun bladeren verliezen, waardoor bloemen bloeien, hoe en waarom zaden zich verspreiden en nog veel meer wonderen van de natuur.
Het boek bestaat uit zes delen: bomen, bladeren, bloemen, zaden, paddenstoelen en seizoenen. In ieder deel wordt op een eenvoudige manier uitgelegd hoe verschillende kringlopen plaatsvinden, van bestuiving tot fotosynthese en van kieming tot afbraak.
Nog nooit werden schijnbaar ingewikkelde processen zo eenvoudig uitgelegd. Je blijft je verbazen bij dit boek.
Details
| EAN : | 9789047718154 |
| Uitgever : | Lemniscaat B.V., Uitgeverij |
| Vertaler : | Steven Blaas |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 318 mm |
| Breedte : | 265 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 730 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 64 |