Een nieuwe baby
Rachel Piercey
Nederlands | 28-04-2026 | 12 pagina's
9789047717614
Boord boek
Bekijk inkijkexemplaar
12,99
De Boekverkoopers
Bestelbaar
Tekst achterflap
Vandaag is iedereen heel blij:
er komt een nieuwe baby bij!
Hoera! de familie Konijn gaat een kleintje verwelkomen! Help Konijn om alles gezellig te maken in het bos voordat de nieuwe baby komt.
Vind honderd dingen in dit lieve, kartonnen zoekboek met vrolijke versjes uit de wereld van het Bijzondere Bos van Beer.
Details
| EAN : | 9789047717614 |
| Uitgever : | Lemniscaat B.V., Uitgeverij |
| Vertaler : | Johanna Rijnbergen |
| Publicatie datum : | 28-04-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 190 mm |
| Breedte : | 176 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 235 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 12 |