Het geheim van Villa Carlotta
Silvia Montemurro
Nederlands | 09-04-2026 | 336 pagina's
9789046835357
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
19,99
Tekst achterflap
Nieuwe vijfdelige historische serie vol liefde en intriges aan het Comomeer, gebaseerd op de waargebeurde verhalen van jonge edelvrouwen
1848: Charlotte, dochter van hertogin Marianne van Oranje-Nassau, brengt de zomer door aan het Comomeer, in de prachtige familievilla in Tremezzo. Moeder Marianne is een vrijgevochten vrouw, die haar man heeft verlaten om zich te verloven met haar koetsier, en ook Charlotte heeft niet veel op met de heersende etiquette. Aan het Comomeer maakt Charlotte haar entree in de high society, en er zijn genoeg edelen die naar haar hand dingen. Maar Charlotte is gefascineerd door de mysterieuze hertog van Sachsen: George.
In de villa ontdekt Charlotte een dagboek van ene Elena, en ze wordt diep geraakt door haar tragische verhaal. Volgens een oude legende kun je op stormachtige nachten een jong meisje door de gangen van de villa zien dolen. Hebben deze verhalen iets met elkaar te maken? En waarom lijkt het alsof George een kostbaar geheim bewaart?
Lezersreacties:
‘Een perfecte mix van geschiedenis, mysterie en gevoel.’ *****
‘Dit verhaal is als het Comomeer bij zonsondergang: romantisch, mysterieus, ontroerend.’*****
Biografie
Silvia Montemurro (1987) studeerde criminologie voordat ze schrijver en scriptschrijver werd. Ze woont in Italië aan het Comomeer.
Details
| EAN : | 9789046835357 |
| Uitgever : | Park Uitgevers |
| Vertaler : | Saskia Peterzon-Kotte - Isabella Santucci |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 418 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 336 |
| Reeks : | De villa's aan het Comomeer |