Een ontmoeting op het eiland
Rebecca Alexander
Nederlands | 28-04-2026 | 352 pagina's
9789046835265
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
19,99
Tekst achterflap
Een aangrijpend verhaal over een verborgen familiegeschiedenis op een eiland voor de kust van Cornwall
Voor de lezers van Karen Swan en Kate Morton
Wanneer Eleanor wordt gevraagd een festival te organiseren op de afgelegen Scilly-eilanden voor de kust van Cornwall, grijpt ze die kans met beide handen aan. Niet alleen om het verdriet om haar moeders dood een plek te geven, maar ook om onderzoek te doen naar het mysterieuze verleden van haar familie, dat nauw met de eilanden verbonden is. Terwijl de voorbereidingen voor het festival haar meer en meer het eilandleven in trekken, moet Eleanor haar best doen om de samenwerking met de norse Bruno in goede banen te leiden. Eleanor verblijft in een oude dokterswoning, waar ze het verhaal ontdekt van een strijdlustige vrouwelijke arts tijdens de Tweede Wereldoorlog. Zij zette alles op het spel om de eilandbewoners te beschermen, en om samen te kunnen zijn met de man van wie ze hield.
Lezersreacties:
‘Een absoluut hartverwarmend verhaal dat je naar de tissues doet grijpen.’ *****
‘Een eerbetoon aan de kracht van vrouwen, het belang van gemeenschap en de helende kracht van het begrijpen van je roots.’ *****
Biografie
Rebecca Alexander werd geboren op Malta en groeide op aan de zuidkust van Engeland, waar ze later werkte als psychologe. Na het opvoeden van zes kinderen werd ze fulltime schrijver. Ze woont in een 300 jaar oud, spookachtig huisje in Devon met haar man, kippen en kat.
Details
| EAN : | 9789046835265 |
| Uitgever : | Park Uitgevers |
| Vertaler : | Nellie Keukelaar - van Rijsbergen |
| Publicatie datum : | 28-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 213 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 432 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 352 |
| Reeks : | De Cornwall serie |