Kunt u niet direct vinden wat u zoekt? Bel ons gerust, we helpen u graag. 0341-552405 De Boekverkoopers



Inflatie

Waarom alles duurder wordt en wat we eraan kunnen doen

€ 15,00


  Toevoegen aan verlanglijst
ISBN:  9789046831427
Publicatiedatum:   02-04-2024
Uitvoering:  Paperback / softback
Taal:  Nederlands
Aantal bladzijden:  160

   Nog niet beschikbaar

Boodschappen worden duurder, benzine is bijna onbetaalbaar. In de afgelopen veertig jaar is de inflatie in Nederland en Vlaanderen nog nooit zo hard opgelopen als in de laatste maanden. Ook de rest van de wereld ondervindt de gevolgen van dit fenomeen. Economen verwachten dat de inflatie de komende twee jaar nog zeer hoog zal blijven.
In dit beknopte en verhelderende boek bespreekt de vooraanstaande econoom Jason Furman de oorzaken en gevolgen van een uiterst actueel verschijnsel. Waar komt inflatie vandaan? En wat kunnen we eraan doen? Inflatie biedt een nieuwe en blijvende analyse van een fenomeen waarmee iedereen te maken heeft.

· Auteur is hoogleraar aan Harvard en was de belangrijkste economisch adviseur van president Obama
· De meest recente wetenschappelijke inzichten heel begrijpelijk en beknopt uitgelegd
· Sinds de jaren zeventig is de inflatie in Nederland en Vlaanderen niet zo hoog geweest (van ruim 2% in 2021 naar 10% in 2022, bronnen: CBS en Statbel)

Jason Furman was jarenlang de belangrijkste economisch adviseur van president Obama en is tegenwoordig hoogleraar aan Harvard. Hij schrijft onder meer voor The Wall Street Journal en Project Syndicate en is regelmatig als commentator te zien op CNBC, MSNBC en Fox News.

    ISBN: 9789046831427
    Auteur: 
    Uitgever: Park Uitgevers
    Vertaler:  Alexander van Kesteren
    Publicatiedatum:   02-04-2024
    Uitvoering: Paperback / softback
    Taal: Nederlands
    Voorraad: Nog niet beschikbaar
    Aantal bladzijden: 160