Junk Journal papier
Pip van Slooten
Nederlands | 15-05-2026 | 112 pagina's
9789045331195
Paperback / softback
14,99
Tekst achterflap
KNIP. SCHEUR. COLLAGE. JOURNAL. Deze collectie junk journal papier is handgetekend en samengesteld door Pip van Slooten in haar herkenbare stijl. Het is perfect voor iedereen die leeft voor journalen, knippen, plakken en losgaan met creatieve experimenten. Mix patronen, layer erop los en geef je pagina’s personality. Of je nu gaat voor messy, aesthetic of totally unhinged: met deze paper stash maak je elke spread uniek. Pak je schaar, grab some glue en let your journal do the talking.
Details
| EAN : | 9789045331195 |
| Uitgever : | BBNC Uitgevers |
| Publicatie datum : | 15-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 299 mm |
| Breedte : | 212 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 472 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 112 |