Tiny Fantasy Houses
Carla Kamphuis
Nederlands | 05-05-2026 | 80 pagina's
9789045331034
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
15,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 05/05/2026
Tekst achterflap
Enter the enchanting world of Tiny Fantasy Houses, the newest colouring book by Carla Kamphuis! This one-of-a-kind colouring book brings everyday objects to life as whimsical tiny homes – transformed by Carla’s boundless imagination into 40 beautiful colouring pages. A stack of books turns into a bookshop, a vintage refrigerator turns into a cosy house – nothing is quite what it seems! Grab your pencils, markers or paint and enjoy a relaxing moment of fun and creativity.
Details
| EAN : | 9789045331034 |
| Uitgever : | BBNC Uitgevers |
| Publicatie datum : | 05-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 204 mm |
| Breedte : | 154 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 306 gr |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 80 |