Het Grote Ontprikkelboek
Brankele Frank
Nederlands | 21-04-2026 | 232 pagina's
9789045052458
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Met bijdragen van Dean Bowen, Hilgo Bruining, Raoul Heertje, Thijs Launspach, Sophie van de Mars, Naaz, Maaike Ouboter, Malu Peeters & Cas Bezemer, Nina Polak en Stefan van der Stigchel.
Tekst achterflap
Als er iets is waar de moderne mens behoefte aan lijkt te hebben, dan is het ontprikkelen. In Het Grote Ontprikkelboek laat een meerstemmig geheel van wetenschappers, schrijvers en denkers hun licht schijnen op het prikkel-fenomeen. Moeten we allemaal op prikkeldieet? Kán een mens eigenlijk wel overprikkeld zijn? Dit boek loodst je door de wereld van prikkels en langs de weg die zij binnen in jou afleggen. Het gaat over ontspannen en inspannen, over de zee en de bergen, oorschelpen en festivals, volumeknoppen en stilte, en over varkens. Prikkelend, maar niet té. Ingeleid, samengesteld en van wetenschappelijke context voorzien door neurobioloog en De Slimste Mens-winnaar Brankele Frank. Inclusief ontprikkelende puzzels, oefeningen en kleurplaten.
Recensie/Quote
‘ (…) een speelse en tegelijk inhoudelijke gids voor wie meer rust in het hoofd zoekt.’ - Plus Online
Biografie
Brankele Frank (1987) is neurobioloog, auteur van de bestseller Over de kop, columnist bij FD en podcastmaker van Let’s Go Mental. Ze maakt de complexe werking van stress en de menselijke hersenen begrijpelijk en praktisch toepasbaar. In 2025 won ze De Slimste Mens.
Details
| EAN : | 9789045052458 |
| Uitgever : | Atlas Contact, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 21-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 222 mm |
| Breedte : | 170 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 386 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 232 |