Kunt u niet direct vinden wat u zoekt? Bel ons gerust, we helpen u graag. 0341-552405 De Boekverkoopers

De stem uit het bos


Nederlands | 04-07-2024 | 432 pagina's

9789028453524

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 24,99


 De Boekverkoopers

   Bestelbaar




Tekst achterflap

‘Een zeldzaam spannende roman over de nasleep van een tragedie en over families van de goede – en slechte- soort.’ Paula Hawkins, auteur van Het meisje in de trein

Wanneer Barbara van Laar op een ochtend in augustus 1975 niet in haar zomerkamp-bed blijkt te liggen, begint direct een grootschalige, paniekerige zoekactie. De vermissing van een kind is een drama, maar nu gaat het ook nog eens om de dochter van de oprichters van het kamp, de steenrijke familie Van Laar. Deze dynastie bezit het kamp, het riante buitenhuis en een deel van het Adirondack-natuurpark, in het noorden van de staat New York. En het is niet de eerste keer dat er een kind van de familie Van Laar is verdwenen: zestien jaar geleden verdween haar broer – hij is nooit teruggevonden. Geleidelijk worden niet alleen de vele geheimen van de familie Van Laar ontrafeld, maar ook de geheimen van de gemeenschap die voor de familie werkt.

'De prachtige maar ook gevaarlijke wildernis vergroot de spanning, terwijl het verhaal toewerkt naar een dramatische slotakte. Verbluffend.' Publishers Weekly, starred review

'Deze spannende roman zal een breed publiek aanspreken. Voor de liefhebbers van Lisa Jewell, Tana French en Lucy Foley.' Library Journal, starred review

‘Ik was volkomen in de greep van deze roman. Het meeslepende verhaal van een vermist meisje mondt uit in een messcherp portret van jeugd, vriendschap en familiegeheimen.’ Douglas Stuart

'Bijzonder intrigerende roman die ik niet meer weg kon leggen.' Rebecca Makkai, auteur van Ik heb een paar vragen voor je

'Een meeslepende leeservaring die zowel fans van spannende mysteries als van historische fictie aan zal spreken.' Booklist, starred review


Biografie

Liz Moore is een internationaal bestsellerauteur wier werk nooit eerder naar het Nederlands vertaald is. Haar laatste roman Long Bright River was Een New York Times bestseller, een Good Morning America Book Club Pick, Guardian Book of the Month en een Barack Obama boekentip. Liz Moore woont en werkt in Philadelphia.


www.lizmoore.net

Details

EAN :9789028453524
Auteur: 
Uitgever :Park Uitgevers
Vertaler : Inger Limburg
Publicatie datum :  04-07-2024
Uitvoering :Paperback / softback
common.Language :Nederlands
Hoogte :231 mm
Breedte :152 mm
Dikte :32 mm
Gewicht :638 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :432