Kunt u niet direct vinden wat u zoekt? Bel ons gerust, we helpen u graag. 0341-552405 De Boekverkoopers

De reus van Amsterdam


Nederlands | 12-05-2023 | 304 pagina's

9789026361524

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 23,99


 De Boekverkoopers

   Bestelbaar




Korte beschrijving/Annotatie

De reus van Amsterdam van Tanya Commandeur is een historische roman over showbizz, liefdes en geheimen rond de langste Nederlander ooit. Voor de lezers van Susan Smit en Simone van der Vlugt.

Tekst achterflap

Levendige roman over de langste Nederlander ooit.

Amsterdam, 1918. Albert is op zijn eenentwintigste zo uitzonderlijk lang dat hij overal wordt nagestaard en geen werk kan vinden. Zijn leven lijkt tot mislukken gedoemd, tot hij door een Duitse impresario wordt ontdekt. Hoewel hij zichzelf helemaal niet als enterainter ziet, komt hij in Berlijn voor een publiek van drieduizend man te staan. Na deze vuurdoop belandt hij bij een circus, waar hij Seppi ontmoet, die zijn showpartners en beste vriend wordt. Hij wordt verliefd op Seppi's zus Mina, en zij ook op hem, maar noodgedwongen scheiden hun wegen zich: Albert vertrekt naar Amerika en Mina blijft achter in Zwitserland. Zal hij haar ooit weer zien?

De reus van Amsterdam is gebaseerd op het buitengewone artiestenleven van Albert Johan Kramer, met zijn 2,42 meter de langste Nederlander ooit.

'Tanya Commandeur wekt vergeten geschiedenis tot leven.' - AD

Biografie

Tanya Commandeur (Haarlem, 1969) studeerde Romaanse talen en culturen aan de Rijksuniversiteit Groningen. Na haar studie werkte ze als freelancer voor verschillende bladen als Marie Claire, LINDA. en Flow. De man die alles achterliet, over haar betovergrootvader, was haar eerste publicatie bij Ambo|Anthos uitgevers.

Details

EAN :9789026361524
Auteur: 
Uitgever :Ambo/Anthos B.V.
Publicatie datum :  12-05-2023
Uitvoering :Paperback / softback
common.Language :Nederlands
Hoogte :215 mm
Breedte :136 mm
Dikte :25 mm
Gewicht :396 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :304