Kunt u niet direct vinden wat u zoekt? Bel ons gerust, we helpen u graag. 0341-552405 De Boekverkoopers
EAN:  9789026350917
Publicatiedatum:   09-08-2021
Uitvoering:  Paperback / softback
Taal:  Nederlands
Aantal bladzijden:  416

  Bestelbaar

Het sanatorium van Sarah Pearse is 't eerste deel van de Elin Warner serie. Rechercheur Elin heeft een slecht voorgevoel over het hotel waar ze verblijft. Als ze insneeuwen wordt dat bevestigd...

Het sanatorium van Sarah Pearse is een ijskoude atmosferische thriller en het eerste deel van de Elin Warner-serie. Deze The New York Times-bestseller is voor de fans van Ruth Ware en Lucy Foley. Je wilt er niet meer weg... Totdat je er niet meer weg kunt.

Een imposant hotel, geïsoleerd gelegen midden in de Zwitserse Alpen. Elin, rechercheur, wordt door haar broer uitgenodigd om zijn verloving te vieren in het hotel. Het hotel is prachtig, maar zodra Elin over de drempel stapt heeft ze het gevoel dat er iets niet pluis is en dit idee wordt versterkt wanneer ze hoort dat het hotel voor de verbouwing een vervallen sanatorium was. Wanneer Isaacs verloofde de volgende ochtend spoorloos verdwenen lijkt, wordt Elin pas echt ongerust. Een sneeuwstorm heeft het hotel afgesloten van de buitenwereld en de hotelgasten beginnen in paniek te raken. Niemand heeft door dat er nog een vrouw is verdwenen: de enige die hen had kunnen waarschuwen voor het naderende gevaar…

‘Een onheilspellende thriller die ik op het puntje van mijn stoel las.’ – Reese Witherspoon

Het sanatorium bevat een knipoog naar het klassieke locked-room mystery, maar is tegelijkertijd vernieuwend. Pearse schrijft snijdend als de Zwitserse sneeuw, en de personages blijven fascineren.’ – A.J. Finn

‘Pearse’s debuut heeft een zeer atmosferische setting. Deze thriller zal zeker omarmd worden door thrillerfans.’ – Publishers Weekly

‘Een heerlijke mix van whodunit en psychologische thriller.’ – The Sunday Times

Enthousiaste reacties van lezers:

'Een origineel debuut met verrassende plot.'

'De schrijfster zet succesvol een claustrofobische, benauwende, verstikkend sfeer neer.'

‘Onderhoudend, bloedstollend spannend – de rillingen liepen over mijn rug.’

‘Als Agatha Christie en Stephen King samen een boek zouden schrijven, zou dit het resultaat zijn.’

'Het plot is verrassend en zoals altijd ben ik weer blij met de epiloog want daarmee vloog ik echt even van mijn stoel…..zou er een vervolg komen?'

Het sanatorium is een thriller in een traditie. Denk aan de mensen in Agathea Christie’s trein in The Orient Express, of aan het afgelegen eiland van Elvin Post zijn recente De cursus. Maar misschien nog wel het meest aan The Shining van Stephen King.{...} ‘Huiveringwekkend debuut.’ **** - De Telegraaf

Sarah Pearse woont in South Devon met haar man en twee dochters. Ze studeerde Engels aan de universiteit van Warwick en verzorgde de PR voor diverse merken. Toen ze in de twintig was verhuisde ze naar Zwitserland en bracht veel van haar vrije tijd door in de Alpen, de setting van Het sanatorium. Ze las een artikel over de geschiedenis van sanatoria in dat gebied, en hierin vond ze de inspiratie voor haar thriller.

    EAN: 9789026350917
    Auteur: 
    Uitgever: Ambo/Anthos B.V.
    Vertaler:  Roelof Posthuma
    Publicatiedatum:   09-08-2021
    Uitvoering: Paperback / softback
    Taal: Nederlands
    Hoogte: 216 mm
    Breedte: 138 mm
    Dikte: 35 mm
    Gewicht: 567 gr
    Voorraad:  Bestelbaar
    Aantal bladzijden: 416