Europa: code rood
James Ponti
Nederlands | 22-04-2026 | 360 pagina's
9789026183096
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
18,99
Korte beschrijving/Annotatie
James Ponti is terug met deel 7 van de succesvolle detective serie Wereldspionnen voor kinderen vanaf 10 jaar. In Europa: code rood vechten de spionnen tegen hun aartsvijand in onder andere Amsterdam!
Tekst achterflap
Boem! Europa staat op scherp
Wanneer MI6 een plan van Umbra onderschept voor gelijktijdige bomaanslagen op belangrijke doelwitten in heel Europa, oeten de Wereldspionnen halsoverkop in actie komen. Van Rome tot aan Amsterdam: overal dreigt gevaar.
Sydney is vastbesloten haar rol als leider op te pakken voor deze missie, maar terwijl het team zich opsplitst om de explosieven op te sporen en onschadelijk te maken, groeit haartwijfel. Wie kan ze nog vertrouwen? Kan Sydney haar hoofd koel houden en samen met de Wereldspionnen de missie tot een goed einde brengen?
Europa: code rood is het zevende deel in de superspannende detectiveserie Wereldspionnen van James Ponti, voor lezers vanaf 10 jaar.
Details
| EAN : | 9789026183096 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Vertaler : | Mariella Manfré |
| Publicatie datum : | 22-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 222 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 524 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 360 |
| Reeks : | Wereldspionnen |