Een dapper wolfje
Rian Visser
Nederlands | 29-04-2026 | 160 pagina's
9789025782207
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
16,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 29/04/2026
Tekst achterflap
'Blitz! 10 - Een dapper wolfje' (AVI E4, vanaf 7 of 8 jaar) is het tiende deel in de leukste AVI-serie voor beginnende lezers. Dit spannende en humoristische leesboek is perfect voor kinderen die leren lezen, hun leesvaardigheid willen versterken en graag genieten van korte, overzichtelijke hoofdstukken.
Rob en Moes hebben gespaard voor een raket en komen logeren op bol Nul. Erg gezellig natuurlijk, maar 's nachts horen ze een raar geluid: 'Woe! Woe!' Eenzaam op een vlot, dolend door de ruimte, zit een wolvenpup. Hij heet Storm en is verdwaald. Hij is op zoek naar eten voor zijn wolvenfamilie, want de vega-worstjes die ze altijd uit een grote machine kregen, zijn op. Blitz en zijn vrienden besluiten om Storm te helpen zijn familie terug te vinden. Onderweg ontmoeten ze varkens die geld sparen en bange schapen... en dat allemaal in de ruimte!
Het lijkt eenvoudig, maar ga er maar aan staan: een spannend verhaal schrijven voor kinderen die net zijn begonnen met leren lezen en aan hun leescarrière starten. Kinderboekenambassadeur Rian Visser verstaat die kunst! De kinderboekenserie Blitz! voldoet aan alle normen voor een eerste leesboek voor beginnende lezers: grote letters, een prettig lettertype dat ook voor kinderen met dyslexie makkelijk leesbaar is, eenvoudige woorden en korte zinnen die steeds op een nieuwe regel beginnen. De hoofdstukken zijn overzichtelijk en beknopt, met veel grappige illustraties van Lars Deltrap om de leesmotivatie te vergroten.
Dit AVI-boek is geschreven op gecertificeerd AVI-niveau E4 voor lezers in groep 4 en is geschikt voor kinderen vanaf 7 of 8 jaar die hun leesvaardigheid willen ontwikkelen met een verhaal vol raketten, ruimtewezens en ufo's. Ideaal voor iedereen die op zoek is naar een makkelijk-lezen boek voor beginnende lezers.
Details
| EAN : | 9789025782207 |
| Uitgever : | Gottmer Uitgevers Groep b.v. |
| Publicatie datum : | 29-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 235 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 448 gr |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 160 |
| Reeks : | Blitz! |