Kunt u niet direct vinden wat u zoekt? Bel ons gerust, we helpen u graag. 0341-552405 De Boekverkoopers

Brigantia


Nederlands | 06-06-2024 | 400 pagina's

9789022598221

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 29,99


 De Boekverkoopers

   Bestelbaar




Tekst achterflap

Sfeervolle historische fictie voor de lezers van Ken Follett en Bjørn Andreas Bull-Hansen, auteur van de Jomsviking-serie

100 n. Chr. De strijdlustige centurion Flavius Ferox is gestationeerd aan het front van Britannia. Hij heeft de opdracht de vrede te bewaren tussen de Romeinen en de barbaarse stammen van het noorden. Dan wordt hij door de gouverneur opgeroepen om naar de hoofdstad, Londinium, te komen. Maar vlak voor zijn vertrek wordt er een op brute wijze vermoorde ex-slaafgemaakte gevonden in zijn thuisbasis, het Romeinse fort Vindolanda – en Ferox moet de moordenaar vinden.

Het spoor leidt hem naar complotten tegen het Romeinse keizerrijk – maar ook naar een oude vijand. Ferox moet op zijn hoede zijn voor bandieten, soldaten en gladiatoren die hem proberen te vermoorden, en voor oude vrienden die verraders blijken te zijn. Langzaam maar zeker wordt Ferox naar de oude druïden op het eiland Mona gelokt en raakt hij verzeild in de bittere machtsstrijd onder de Brigantes, de machtige stam uit het noorden.

In de pers


"...De combinatie van thrillerelementen en historische feiten maken van Brigantia een onvergetelijke en spannende reis door de Romeinse tijd..."**** ThrillZone.nl

‘Een zeldzaam helder en leesbaar overzicht van een weerbarstig onderwerp als Romeinse oorlogsvoering.’ Athenaeum Boekhandel, Amsterdam

‘Goldsworthy weegt zijn bronnen, schrijft met flair en een vleugje humor en heeft oog voor de smakelijke details, zoals het een in Oxford gepromoveerde verteller betaamt.’ Nederlands Dagblad

‘Adrian Goldsworthy is een begrip op het gebied van Romeinse geschiedenis. In geuren en kleuren vertelt hij alles over de vechtlust van de Romeinen.’ Historisch Nieuwsblad

Biografie

Adrian Goldsworthy is historicus en de auteur van verschillende veelgeprezen boeken, waaronder biografieën over Julius Caesar en Augustus. Hij is een veelgevraagd spreker op het gebied van het oude Romeinse Rijk en geeft lezingen over de hele wereld. Daarnaast is hij adviseur voor onder andere History Channel, National Geographic en de BBC. Goldsworthy woont in het Verenigd Koninkrijk.

Details

EAN :9789022598221
Auteur: 
Uitgever :Meulenhoff Boekerij B.V.
Vertaler : Joost van der Meer - William Oostendorp
Publicatie datum :  06-06-2024
Uitvoering :Paperback / softback
common.Language :Nederlands
Hoogte :230 mm
Breedte :150 mm
Dikte :37 mm
Gewicht :574 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :400
Reeks :  Centurion
Keywords :  keizerrijk;moord;rome;thriller