Tikke takke toetsenbord

Sander Gordijn-Sanne Ramakers


Nederlands | 16-01-2025 | 28 pagina's

9789021051734

Boord boek


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 16,99

 De Boekverkoopers
   Bestelbaar




Korte beschrijving/Annotatie

Interactief versjesboek voor kleuters van meester Sander en juf Sanne - met fullcolourillustraties van Paco Vink.






Tekst achterflap

Tikke takke toetsenbord van meester Sander en juf Sanne is een interactief versjesboek voor jonge kinderen die opgroeien in de digitale wereld van nu. Van laptop, smartwatch en robotstofzuiger tot slimme tuinsproeier, zonnepaneel en Bee-Bot - allerlei slimme apparaten komen aan bod in dit eigentijdse versjesboek met fullcolourillustraties van Paco Vink.

Met hun ritmische versjes brengen meester Sander en juf Sanne niet alleen de digitale wereld dichter bij de kinderen, maar spelen ze ook meteen in op het bewegend leren en het vergroten van de woordenschat. Het boek zit vol met raadsel- en beweegversjes, fullcolourzoekplaten van Paco Vink, QR-codes naar audio-opnamen van meester Sander en thema's als het slimme huis, de stad, de boerderij en de klas. Dit versjesboek is uitgevoerd in stevig karton met ronde hoeken en in een groot formaat - zo kan het jarenlang mee!

Volg meester Sander en juf Sanne ook op sociale media:
@meestersander.nl
@jufsannecom




Biografie

Sander Gordijn is bekend als meester Sander en heeft meer dan tien jaar ervaring in het (kleuter)onderwijs. Met zijn creatieve en innovatieve aanpak is hij de vertegenwoordiger van het onderwijs van nu. Hij weet alles over ICT en hoe dat in het onderwijs een meerwaarde kan hebben. Daarnaast is hij een groot voorstander van bewegend leren. Zelf loopt hij graag marathons en weet hij hoe belangrijk bewegen is in een tijd waar stilzitten de norm is.

Sanne Ramakers begon in 2002 als kleuterleidster een website voor juffen en meesters onder de naam jufsanne.com. In 2015 startte ze de Kleuteruniversiteit, waarin ze samen met experts projecten voor het onderwijs creëert op basis van kinderboeken. In 2021 breidde ze haar bedrijf uit met de Junioruniversiteit. Sanne schreef verschillende boeken, waaronder Zinglish en Ritmo Go!.

Paco Vink is illustrator en animator. Hij studeerde animatie aan de kunstacademie in Rotterdam en maakte ruim tien jaar animatiefilms en -series. Sinds 2020 werkt hij als freelance-illustrator en doet hij wat hij als kind al het liefst deed: verhalen tekenen.





Details

EAN :9789021051734
Auteur: 
Uitgever :Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij
Publicatie datum :  16-01-2025
Uitvoering :Boord boek
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :313 mm
Breedte :232 mm
Dikte :17 mm
Gewicht :568 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :28