Bobbi naar de bieb
Monica Maas
Nederlands | 15-04-2026 | 32 pagina's
9789020683455
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
9,99
De Boekverkoopers
Bestelbaar
Tekst achterflap
Bobbi gaat naar de bibliotheek toe. Dat is leuk, want er is veel te doen. Boekjes uitzoeken, spelen en er worden natuurlijk spannende verhalen voorgelezen! In de bieb zijn heel veel boeken. Voor iedereen, van groot tot klein. Mama wijst: ‘Daar staan de boeken, die voor alle kinderen zijn.’ Een mevrouw leest een mooi boek voor, aan vijf beertjes bij elkaar. Bobbi gaat er ook bij zitten en luistert er gezellig naar.
Details
| EAN : | 9789020683455 |
| Uitgever : | Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 15-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 189 mm |
| Breedte : | 169 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 196 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Reeks : | Bobbi |