Hersenonderzoeker bij toeval
Dick Swaab
Nederlands | 03-03-2026 | 368 pagina's
9789493420878
Paperback / softback
26,99
Tekst achterflap
Wereldwijd geldt Dick Swaab als autoriteit op het gebied van hersenonderzoek en zijn boeken werden in meer dan twintig talen vertaald. In dit boek tekent Dick Swaab, hoogleraar in zowel Nederland als China, zijn herinneringen op aan de stormachtige ontwikkelingen in beide landen. Herinneringen aan zijn ouders en zijn geboorte tijdens de bezetting in de Tweede Wereldoorlog, aan zijn onderzoek naar het verschil van hersenen van homo’s en hetero’s en aan zijn vele reizen naar China. Met deze neurobiografie laat hij niet alleen zien op welke schat aan onderzoeks- en levenservaring zijn eerdere boeken leunen, maar geeft hij ook antwoord op de vraag wie Dick eigenlijk zelf is.
Details
| EAN : | 9789493420878 |
| Uitgever : | Uitgeverij Pluim |
| Publicatie datum : | 03-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 232 mm |
| Breedte : | 151 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 602 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |