Jouw eigen tuinparadijs
Nienke Plantinga
Nederlands | 30-03-2026 | 128 pagina's
9789085436249
Paperback / softback
17,99
Tekst achterflap
Met dit boek leer je planten kennen en tuinieren in alle seizoenen. De kleine en grotere doe-opdrachten prikkelen om aan de slag te gaan in je omgeving en je eigen stukje tuin te creëren. Hoe groot of klein ook, en of het nou buiten of op de vensterbank binnen is. Tuinieren is voor iedereen! • voor iedereen die wil leren tuinieren • boordevol informatie, tips en creatieve opdrachten • met veel foto’s en vrolijke vormgeving Nienke Plantinga is met veel passie werkzaam als tuinontwerper. Ze schrijft over groen en verzorgt interactieve lezingen over tuinieren met de natuur. Eerder schreef ze het tuininspiratieboek Avontuurlijk tuinieren (bij KNNV uitgeverij) en werkte ze als Adviseur Biodiversiteit voor Stichting Steenbreek.
Details
| EAN : | 9789085436249 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 30-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 212 mm |
| Breedte : | 154 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 192 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 128 |
| Keywords : | doeboek;natuur;nienke plantinga;planten;tuinieren |