The Nights Are Quiet in Tehran
Shida Bazyar
Engels | 19-06-2025 | 272 pagina's
9781917189095
Paperback / softback
15,99
De Boekverkoopers
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9781917189095 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Ruth Martin |
| Publicatie datum : | 19-06-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 215 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 272 |